Kompleksowa obsługa
kontraktowa

Specjalizujemy się i posiadamy duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze kontraktowej suplementów diety, kosmetyków i odżywek. Całościowo, dobieramy surowce, opracowujemy skład, wytwarzamy produkt, konfekcjonujemy, projektujemy opakowania. W rezultacie otrzymują Państwo produkt w pełni przygotowany do standardów i oczekiwań współczesnego rynku.

Opracowanie
Składu

Z największą starannością dobieramy surowce, dokładnie opracowujemy skład ilościowy oraz jakościowy. Nasi Klienci mają pewność i świadomość jakości, skuteczności wyprodukowanego produktu.

Branding i reklama

Współpracujemy z Klientem niemal na każdym etapie wdrażania na rynek nowego produktu. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również wyznaczaniem grupy docelowej, wyborem oraz dostosowaniem rodzaju opakowania, przygotowaniem graficznym opakowań i kampanii reklamowych.

kompleksowa obsługa klienta

Indywidualne
podejście

Podchodzimy do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Produkcja

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, nowoczesne zaplecze laboratoryjno-produkcyjne – stanowią gwarancję jakości produkcji. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o wdrożone systemy jakości HACCP, GMP oraz GHP.

Gotowy Produkt

Opakowanie jest dostosowane do potrzeb współczesnego rynku oraz oczekiwań potencjalnego Klienta. Właściwie zaprojektowane opakowanie generuje sprzedaż, chroni produkt, a także ułatwia konfekcję w opakowania zbiorcze, które mają duże znaczenie podczas oszczędności miejsca w magazynie i podczas transportu.

Gotowy produkt jest trwały i dopasowany do potrzeb klienta W naszej ofercie proponujemy możliwie dużo rozwiązań od formy produktu, poprzez jego wielkość, kształt, a także rodzaj konfekcji.


Nasze marki

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży produktów.
Do naszego zespołu należą specjaliści z branzy reklamowej oraz IT.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /kompleksowa.php:164 Stack trace: #0 {main} thrown in /kompleksowa.php on line 164